Profil

Společnost EXIMEX byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 1992. Od roku 1994 poskytuje služby v oblasti účetnictví, ekonomického a daňového poradenství, vedení účetní, mzdové a personální agendy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování daňových přiznání a zajištění jednání s příslušnými finančními úřady stejně jako zastupování našich klientů před dalšími úřady a orgány statní správy.

Společnost EXIMEX zaměstnává v současné době 11 účetních a daňových specialistů v kancelářích v Liberci a Praze. Účetní služby jsou poskytovány kvalifikovanými účetními, kteří jsou v rámci svého působení ve společnosti profesionálně vyškoleni a kteří plně respektují firemní hodnoty a kulturu. V roce 2007 byly veškeré účetní a poradenské služby společnosti EXIMEX certifikovány podle systému řízení jakosti ISO 9001:2000.

Daňové poradenství je zajišťováno ing. Hanou Bezouškovou, která je vedena jako daňový poradce č. 1077 v Komoře daňových poradců České republiky. Společnost rovněž spolupracuje s dalšími experty a odborníky, případně je schopna zajistit další vysoce specializované služby a konsultace ve formě subdodávek spolupracujících specialistů.

Mezi klienty společnosti EXIMEX patří jak ryze české společnosti, tak nadnárodní organizace a společnosti vlastněné zahraničími společnostmi působící na území České republiky.Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS